Важко платити кредит

19 июня 2015

    Минулим літом я брав кредит у банку у розмірі 40 тисяч гривень. Справно його виплачував, але у листопаді виникли труднощі так як мені зменшили заробітну плату і тепер не вистачає коштів на погашення кредиту. Скажіть, будь-ласка, чи може банк забрати приватний будинок якщо він є єдиним житлом? Що робити у такому випадку?
    Відповідно до ст. 63 ЗУ " Про виконавче провадження", звернення стягнення на будинок, квартиру, земельну ділянку, інше нерухоме майно фізичної особи проводиться у разі відсутності в боржника достатніх коштів чи рухомого майна. При цьому в першу чергу звертається стягнення на окрему від будинку земельну ділянку, інше приміщення, що належать боржнику. В останню чергу звертається стягнення на житловий будинок чи квартиру, в якому фактично проживає боржник.
     Тобто, якщо суд ухвалить рішення на користь банку і буде відкрито виконавче провадження, то у першу чергу Ваш борг стягуватимуть із наявної у Вас готівки, іноземної валюти, цінних паперів, потім рухомого майна(авто), у разі відсутності вищезазначеного - на окрему від будинку земельну ділянку, чи приміщення (житлове/нежитлове), що Вам належить. І тільки у випадку відсутності всього переліченого вище, проводитиметься стягнення боргу за рахунок житлового будинку.       
Якщо фінансові труднощі виникли у зв'язку зі зменшенням заробітної плати і справа ще не передана до суду, варто спробувати вирішити питання у досудовому порядку. Для цього Вам необхідно звернутися до банку із пропозицією про реструктуризацію боргу чи надання кредитних канікул. 
      У будь-якому випадку, звернення до банку для вирішення питання у досудовому порядку буде Вам на користь. Звертатися слід обов'язково письмово!!! Якщо усно Вам відмовляють у прийнятті та реєстрації листа-звернення, слід надіслати його поштою рекомендованим листом із повідомленням та описом. Це буде вашим доказом у суді.
 
Якщо у Вас виникають будь-які юридичні питання, звертайтеся за допомогою до адвоката Сьори Оксани Миколаївни за адресою:
 
м. Кіровоград, вул. Соціалістична, 68, оф. 2;
 
Телефони: 095-337-44-63, 067-520-06-56;
 
Пишіть мені в інтернеті: http://www.ladyadvocat.com.ua/,   son_som@mail.ru
 
 

Просмотров(6451)   Комментариев(0)   Оставить комментарий

Судебный приказ. Что это такое и что с ним делать.
Судебный приказ. Что это такое и что с ним делать. 05 июня 2015

Консультирует адвокат Сёра Оксана Николаевна

Просмотров (7014)
Спадкування за законом
Спадкування за законом 12 июня 2015

Консультує адвокат Сьора Оксана Миколаївна

Просмотров (7205)
Спасти бизнес, защитить гражданина и общество
Спасти бизнес, защитить гражданина и общество 19 июня 2015

На рынок негосударственной безопасности выходят коллективные структуры, для которых политическая независимость, профессионализм, знания и опыт всегда - на первом месте.

Просмотров (11974)

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)