НОВОСТИ

Житомирські школярі безкоштовно відвідуватимуть уроки плавання

23 ноября 2015 12:05 | Новости

19 листопада у Житомирі розпочалися уроки плавання для молодших школярів на базі басейну ФОКу.

Поки що вони стали доступні для 80 учнів двох шкіл на Польовій. Уроки плавання відвідуватимуть 40 дітей п'ятих класів ЗОШ№14 та по 20 дітей четвертих і других класів ЗОШ№30. Протягом двох місяців навчатимуться основам поведінки на воді під керівництвом досвідчених тренерів.

«В багатьох містах уроки плавання - це проблеми шкіл, і вони самі їх пробують вирішувати. В Житомирі інша ситуація - ми взяли ініціативу на себе. Було складно. З червня вели переписку із управлінням освіти, щоб запровадити уроки. Домовилися із керівництвом шкіл та вчителями. Питання обговорювали на батьківських зборах і теж знайшли підтримку. Визначили вчителів, які будуть водити і забирати дітей. Уроки безкоштовні, їх оплачуватиме наше управління. Від дитини потрібні лише довідка лікаря та дозвіл батьків», - розповіла  Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

За словами Ковальчук, непросто було знайти і місце для занять. У Житомирі, на жаль, лише один повноцінний басейн – «Авангард». Але він має серйозне навантаження і вільні доріжки є лише в незручний для учнів час. Тому вирішили обрати басейн у ФОКу. Тим паче, що він мав ще одну перевагу.

«Минулі роки, коли уроки плавання проводили в "Авангарді", доступ до басейну мали учні шкіл з центру міста. Учні шкіл з околиць тули просто не доїжджали. А басейн ФОКу зручний для шкіл Польової, і ми вирішили залучити до плавання дітей цього району», - сказала Ірина Ковальчук.

Джерело: zhitomir.info

Новости RSS   Просмотров(309)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В Житомире будет второй тур выборов мэра
В Житомире будет второй тур выборов мэра 26 октября 2015

Киев, Октябрь 26 (Новый Регион, Анатолий Васильев) – Параллельный подсчет голосов показывает, что в Житомире не удалось определиться с городским головой в первом туре. Такой информацией со ссылкой на штабы БПП и «Батькивщины» делится агентство «УНИАН».

Просмотров (307)
Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»
Офіційне повідомлення «Житомирводоканал» 28 сентября 2015

Протягом доби – 28 вересня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж

Просмотров (348)
ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд
ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд 13 августа 2013

Это нововведение - голограмма девушки, работницы ГАИ, рассказывающая о важных вопросах по оформлению документов - уже работает в Ивано-Франковской области, а вскоре может появиться и в Кировоградкой, и в других областях.

Просмотров (21092) Комментариев (3)

ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд - Новости Винницы - Винница - бизнес портал...

25 марта 2017 18:46 | urban decay concealer naked 4 face cosmetics palet
Вернутся к разделу: Житомирские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)