НОВОСТИ

Житомирщина переймає європейський досвід децентралізації

21 декабря 2015 13:05 | Новости

У Житомирі продовжують знайомитися з європейським досвідом впровадження реформи децентралізації. Сьогодні експерт із Німеччини Олівер Ерет розповів представникам громадськості та засобів масової інформації, як проходив процес децентралізації у Німеччині, до яких позитивних змін він призвів та як громада може впливати на своє життя.

За словами німецького експерта, основа добробуту їхньої країни полягає в тому, що вона має сильні громади з економічною потужністю, які впливають на розвиток держави. Громадяни через місцеві вибори обирають бургомістра (міського голову), ради громад, самостійно скеровують своє подальше життя.

«Державна влада побачила, що сильні громади – це сильна держава. Якщо громади не зможуть виконувати свої щоденні обов’язки, не будуть розвиватися, то слабкою невдовзі стане вся країна», – зазначив Олівер Ерет.

«Україна має прийняти рішення щодо децентралізації самостійно. Ми ж будемо відповідати тільки на ті питання, які виникають на цьому важливому шляху», – наголосив німецький експерт.

Нагадаємо, що Олівер Ерет 17 грудня зустрівся з представниками місцевого самоврядування та виконавчої влади Житомирщини, де також розповів про німецький досвід реформи децентралізації.

Джерело: oda.zt.gov.ua

Новости RSS   Просмотров(300)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Житомирські школярі безкоштовно відвідуватимуть уроки плавання
Житомирські школярі безкоштовно відвідуватимуть уроки плавання 23 ноября 2015

19 листопада у Житомирі розпочалися уроки плавання для молодших школярів на базі басейну ФОКу.

Просмотров (310)
В Житомире будет второй тур выборов мэра
В Житомире будет второй тур выборов мэра 26 октября 2015

Киев, Октябрь 26 (Новый Регион, Анатолий Васильев) – Параллельный подсчет голосов показывает, что в Житомире не удалось определиться с городским головой в первом туре. Такой информацией со ссылкой на штабы БПП и «Батькивщины» делится агентство «УНИАН».

Просмотров (308)
Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»
Офіційне повідомлення «Житомирводоканал» 28 сентября 2015

Протягом доби – 28 вересня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж

Просмотров (348)
Вернутся к разделу: Житомирские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)