НОВОСТИ

У Житомирі визначились з представниками громадськості, які увійдуть до складу поліцейської комісії

25 марта 2016 11:54 | Новости

До складу поліцейської комісії від громадськості увійдуть керівник організації «Регіональна рада підприємців у Житомирській області» Валерій Прокопчук та  юрист, представник Відокремленого підрозділу ГО «Українське капеланство в Житомирській області «Інституту військового капеланства» Юрій  Докійчук.

Таке рішення прийняли депутати на засіданні постійної комісії Житомирської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності 24 березня.

«Обрали Валерія Прокопчука та Юрія Докійчука обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії ГУ Національної поліції в Житомирській області. Депутати обговорили та одноголосно прийняли рішення», – розповіла Житомир.info заступник голови Житомирської обласної організації ВО «Свобода» Марія Бовсуновська.

У Житомирі п’ятнадцять «представників громадськості» виявили бажання увійти до складу поліцейської комісії. 25 січня з кандидатами депутати не визначилися, чекали декларації про доходи та документи з поліції. Пізніше двоє представників громадськості відмовилися входити до складу поліцейської комісії та написали заяви.

Джерело: zhitomir.info

Новости RSS   Просмотров(266)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Бывший глава киевских дорог будет ухаживать за житомирскими
Бывший глава киевских дорог будет ухаживать за житомирскими 21 января 2016

Служба автомобильных дорог в Житомирской области по результатам тендеров заказала ЧП "Автомагистраль" эксплуатационное содержание автодорог государственного значения за 20,32 млн. грн.

Просмотров (295)
Житомирщина переймає європейський досвід децентралізації
Житомирщина переймає європейський досвід децентралізації 21 декабря 2015

У Житомирі продовжують знайомитися з європейським досвідом впровадження реформи децентралізації. Сьогодні експерт із Німеччини Олівер Ерет розповів представникам громадськості та засобів масової інформації, як проходив процес децентралізації у Німеччині, до яких позитивних змін він призвів та як громада може впливати на своє життя.

Просмотров (300)
Житомирські школярі безкоштовно відвідуватимуть уроки плавання
Житомирські школярі безкоштовно відвідуватимуть уроки плавання 23 ноября 2015

19 листопада у Житомирі розпочалися уроки плавання для молодших школярів на базі басейну ФОКу.

Просмотров (310)
Вернутся к разделу: Житомирские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)