НОВОСТИ

Вартість проїзних квитків у трамваях і тролейбусах з липня буде нижчою

24 мая 2016 12:49 | Новости

Про нову вартість проїзного квитка у комунальному електротранспорті, причини такого рішення та переваги, які отримають житомиряни, придбавши квиток на місяць, під час брифінгу розповів заступник міського голови Дмитро Ткачук.

«Попередня вартість проїзного квитка становила для громадян 195 грн на трамвай-тролейбус, 180, відповідно, на один вид транспорту. І по логіці, і по арифметиці це було необ’єктивним, тому що при такому дисонансі вартості разового квитка і проїзного квитка, у всіх набагато більша мотивація користуватися разовим квитком і платити по 2 грн. Навіть якщо ти користуєшся комунальним транспортом кожного робочого дня по 2-3 рази, то суму 180 грн. по затратах важко виїздити», - наголосив Дмитро Ткачук.

Для того, щоб популяризувати проїзний квиток і зробити його більш доступним для житомирян, нещодавно виконавчим комітетом було прийнято рішення про зменшення його вартості та про об’єднання проїзного квитка на всі види комунального електротранспорту.

«Сьогодні у нас на лінію виходять 90 тролейбусів та 12 трамваїв. Проїзні окремо на трамваї не продаються, адже їх частка в нашій транспортній мережі доволі мала. Тому тепер не буде розділення по проїзних квитках на трамвай та троллейбус»,- зазначив заступник міського голови.

З липня 2016 року вартість проїзного квитка складатиме 140 грн. для всіх громадян, 70 грн. для студентів (раніше 97,5 грн), 35 грн. для школярів (раніше 49 грн).

Проїзний квиток розрахований саме для мешканців Житомира, які регулярно користуються комунальним електротранспортом. Тому, зменшення вартості проїзного відбувається для того, щоб забезпечити житомиряни можливість користуватися доступним соціальним транспортом, навіть в умовах підвищення тарифів на електроенергію.

Крім того, за словами Дмитра Ткачука, власники проїзних квитків братимуть участь у різних акціях та матимуть вигоду не лише від здешевлення вартості проїзних, а й від отримання подарунків.

Джерело: zt-rada.gov.ua

Новости RSS   Просмотров(242)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У Житомирі визначились з представниками громадськості, які увійдуть до складу поліцейської комісії
У Житомирі визначились з представниками громадськості, які увійдуть до складу поліцейської комісії 25 марта 2016

До складу поліцейської комісії від громадськості увійдуть керівник організації «Регіональна рада підприємців у Житомирській області» Валерій Прокопчук та юрист, представник Відокремленого підрозділу ГО «Українське капеланство в Житомирській області «Інституту військового капеланства» Юрій Докійчук.

Просмотров (267)
Бывший глава киевских дорог будет ухаживать за житомирскими
Бывший глава киевских дорог будет ухаживать за житомирскими 21 января 2016

Служба автомобильных дорог в Житомирской области по результатам тендеров заказала ЧП "Автомагистраль" эксплуатационное содержание автодорог государственного значения за 20,32 млн. грн.

Просмотров (295)
Житомирщина переймає європейський досвід децентралізації
Житомирщина переймає європейський досвід децентралізації 21 декабря 2015

У Житомирі продовжують знайомитися з європейським досвідом впровадження реформи децентралізації. Сьогодні експерт із Німеччини Олівер Ерет розповів представникам громадськості та засобів масової інформації, як проходив процес децентралізації у Німеччині, до яких позитивних змін він призвів та як громада може впливати на своє життя.

Просмотров (301)
Вернутся к разделу: Житомирские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)