НОВОСТИ

Через великі борги «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» припинить газопостачання 3,5 тисячам неплатників

25 августа 2016 12:25 | Новости

Сума заборгованості житомирян і жителів області за блакитне паливо сягнула майже 100 млн гривень.

Найбільші борги за газ мають жителі Житомира з великими площами будинків. Такі споживачі тривалий час не оплачують за енергоносій, а також усіляко намагаються уникнути візиту працівників газової компанії для звірки даних лічильників. Лише на Житомир та Житомирський район припадає 68% заборгованості, що є в області.

Відповідно до Кодексу газорозподільних систем ПАТ «Житомиргаз» за поданням газопостачальної компанії «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» проводить заходи із припинення розподілу газу споживачам, які не дотримуються умов договору та не сплачують за використане паливо. За такої процедури з початку року оператор ГРМ припинив постачання блакитного палива 1,3 тис споживачам. Крім того, 2,2 тис власників домоволодінь, у яких сума боргу перевищила тисячу гривень, отримали від компанії-постачальника попередження про припинення газопостачання у разі несплати заборгованості. Загальна сума боргу попереджених про відключення клієнтів сягає 8,6 мільйонів гривень.

«Після ігнорувань боржником попереджень припинення газопостачання є останнім та вимушеним кроком газопостачальної компанії. Запобігти неприємностям через відсутність змоги оплатити за газ може субсидія, за якою потрібно звернутися до управлінь соцзахисту або договір на реструктуризацію. Однак зазвичай споживачі, які боргують найбільші суми, є власниками чималих котеджів. Вони швидко сплачуть суму боргу, але лише після того як лишаються за крок до припинення газопостачання», – розповідає директор ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» В’ячеслав Тарасов.

Варто зауважити, що процес відновлення газопостачання здійснюється лише після 100% оплати боргів за газ та компенсації витрат з припинення та відновлення газопостачання.

Джерело: zhitomirnews.com

Новости RSS   Просмотров(240)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Вартість проїзних квитків у трамваях і тролейбусах з липня буде нижчою
Вартість проїзних квитків у трамваях і тролейбусах з липня буде нижчою 24 мая 2016

Про нову вартість проїзного квитка у комунальному електротранспорті, причини такого рішення та переваги, які отримають житомиряни, придбавши квиток на місяць, під час брифінгу розповів заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Просмотров (243)
У Житомирі визначились з представниками громадськості, які увійдуть до складу поліцейської комісії
У Житомирі визначились з представниками громадськості, які увійдуть до складу поліцейської комісії 25 марта 2016

До складу поліцейської комісії від громадськості увійдуть керівник організації «Регіональна рада підприємців у Житомирській області» Валерій Прокопчук та юрист, представник Відокремленого підрозділу ГО «Українське капеланство в Житомирській області «Інституту військового капеланства» Юрій Докійчук.

Просмотров (267)
Бывший глава киевских дорог будет ухаживать за житомирскими
Бывший глава киевских дорог будет ухаживать за житомирскими 21 января 2016

Служба автомобильных дорог в Житомирской области по результатам тендеров заказала ЧП "Автомагистраль" эксплуатационное содержание автодорог государственного значения за 20,32 млн. грн.

Просмотров (295)
Вернутся к разделу: Житомирские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)