НОВОСТИ

Супрун презентувала в Житомирі медичну електронну систему та електронну картку пацієнта

23 января 2017 13:31 | Новости

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров`я Уляна Супрун у Житомирі презентувала медичну електронну систему та медичну електронну картку пацієнта.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона заявила 20 січня журналістам на прес-конференції після того, як взяла участь у презентації сучасної системи електронної реєстрації у поліклініці № 2 КУ «Центральна міська лікарня №1 м. Житомира».

У цій поліклініці для створення електронної медичної системи встановили 37 комп’ютерів: у реєстратурі, лабораторії, рентгенологічному відділенні, кабінетах сімейних лікарів, тощо.

Завдяки цій системі у поліклініці можна буде оформити, зокрема, електронну медичну картку.

"Дуже важливо, щоб електронна система охорони здоров’я діяла і на рівні пацієнтів, і на рівні взаємодії всіх амбулаторій, лабораторій та інших медичних закладів », – сказала Супрун.

Вона зазначила, що із впровадженням електронної медичної картки пацієнт, який потрапляє у приймальне відділення, зможе максимально швидко отримати діагноз.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Житомирської міської ради, упродовж цього року міська влада Житомира планує комп’ютеризувати медичну мережу міста.

Медична електронна система дозволить пацієнту мати доступ до свої медичної картки у медустановах. Тут також автоматизують ключові позиції роботи медзакладів: реєстратуру, кабінети лікарів, лабораторії, діагностику; внесуть інформацію про персонал медичного закладу, первинну інформацію про пацієнтів; встановлять web-доступ до електронної черги пацієнтів та створять можливість запису на прийом до лікаря через Інтернет.

Довідка УНІАН. На заміну старої комп’ютерної техніки - придбання серверу, а також на створення сучасної комп’ютерної локальної мережі у 2016 році із міського бюджету Житомира було виділено 677,52 тис. грн, а цьогоріч планується витратити ще 2,5 млн грн.

Джерело: health.unian.ua

Новости RSS   Просмотров(147)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Все школы в Житомире закрыты на карантин
Все школы в Житомире закрыты на карантин 21 декабря 2016

В Житомирской области зарегистрировано более 8 тысяч больных

Просмотров (163)
Житомирська область отримала три шкільних автобуси, на черзі ще 19
Житомирська область отримала три шкільних автобуси, на черзі ще 19 28 ноября 2016

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич на своїй сторінці у соцмережі повідомив, що Житомирщина отримала три автобуси, які возитимуть школярів.

Просмотров (165)
Новий сервісний центр МВС у Житомирській області планують відкрити в червні наступного року
Новий сервісний центр МВС у Житомирській області планують відкрити в червні наступного року 25 октября 2016

У листопаді в Україні відкриються п’ять сервісних центрів МВС нового зразка у межах реформи сервісних центрів (колишніх МРЕВ). Тут на новому рівні надаватимуть такі послуги, як видача та заміна водійського посвідчення, реєстрація та перереєстрація транспортного засобу, погодження конструкцій транспортного засобу тощо.

Просмотров (187)
Вернутся к разделу: Житомирские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)