На Житомирщині створили понад 5 тис. га лісових культур, витративши 26 мільйонів грн.

30 окт 2017 12:01 377 0 Общество
На Житомирщині створили понад 5 тис. га лісових культур, витративши 26 мільйонів грн.
26,5 мільйона гривень витратили лісгоспи Житомирщини цьогоріч на створення лісових культур. Про це інформує прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства з посиланням на начальник управління Андрія Курінського. Всього в нинішньому році лісівники Житомирщини створили 5552 гектари лісових культур, при тому, що план року становив – 5260 га. Вартість створення одного гектара культур складає майже 4,7 тисячі гривень
Найбільше лісу посадили в Коростишівському та Народицькому лісгоспах. Фактично усі підприємства з садінням лісу впоралися навесні. Восени ж взялися за підготовку ґрунту під лісові культури 2018 року. На сьогодні більша частина ділянок, зрубаних в поточному році, уже готова до садіння.
На ділянках лісових культур минулих років (площею майже 20 тисяч гектарів) своєчасно проведено догляди. Такі заходи є запорукою гарної приживлюваності та високої продуктивності вирощених насаджень, - пояснюють лісівники. Щороку на проведення доглядів за культурами підприємства витрачають майже 14 млн. грн.
Джерело: zt-news.org.ua
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Доставка цветов Житомир

9 авг 2018 13:51 588

Вас приветствует служба доставки цветов в Житомире roza.zhitomir.ua. В нашей команде работают вежливые консультанты, оперативные курьеры и опытные флористы. Мы предоставим Вам всю необходимую информацию: операторы придут на помощь, если понадобится консультация по поводу подходящего к событию букета.